المان های لوکس

گچ کاري

گچ کاري

گچ بري يکي از هنرهاي زيبايي است که در معماري و دکوراسيون داخلي به کار گرفته مي شود. گچ به دليل دارا بودن خاصيت چسبندگي و شکل پذيري، بهترين مصالح در زيباسازي ديوار و سقف مي باشد. قيمت مناسب، کاربرد ساده و رنگ پذيري از مولفه هايي است که موجب شده تا استفاده از گچ و گچبري در هنرهاي تزئيني جايگاه ويژه اي داشته باشد.

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

کاشي کاري و سراميک کاري

کاشي کاري و سراميک کاري

کاشي لعابي ديواري فرآورده‌اي است سراميکي، متشکل از دانه‌هاي ظريف بلورين و متخلخل که معمولاً در حرارتي بالاتر از 1000درجه سلسيو‌س‌، پخته و يک رويه آن از لعاب پوشيده شده است. رويه لعابين کاشي به صورت براق، نيمه براق و مات توليد مي‌شود. کاشي‌هاي تزئيني داراي برجستگي و فرورفتگي با اشکال تزئيني و منقوش به رنگ‌هاي مختلف هستند. کاشي‌هاي لعابي و انواع سراميک براي پوشاندن ديوارهاي قابل شستشوي داخل ساختمان نظير دستشوئي، حمام، آشپزخانه و مراکز بهداشتي و حتي تهيه تابلوهاي تزئيني و همچنين ديوارهاي خارجي بنا به کار مي‌رود.

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

چوب کاري

چوب کاري

نماي چوب يکي از پرطرفدارترين و محبوب ترين متريال هاي مورد استفاده در ديوارهاي داخلي خانه و نماي ساختمان مي باشد. طبيعي ،با دوام و چند منظوره بودن چوب از دلايل بسيار با اهميتي مي باشد که به موجب آن چوب را از ديگر متريال ها متمايز کرده است. ظاهر گرمي که چوب به هر ساختار و سازه اي مي بخشد آن را در هر زمان و مکاني جذاب و مورد پسند کرده است و درمقايسه با ديگر متريال ها چوب از پايداري منحصر به فردي برخوردار مي باشد.

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

نقاشي

نقاشي

لوکس يعني با شکوه و پرتجمل و نقاشي ساختمان لوکس يعني بهترين و با کيفيت ترين نوع نقاشي و رنگ اميزي ساختمان. براي داشتن نقاشي ساختـمان لوکس چند نکته را بايد مورد توجه قرار داد :

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

سنگ کاري

سنگ کاري

سنگ يکي از پر مصرف ترين مصالح در ساخت يک ساختمان است. از اولين انسانها براي ساخت سرپناه از سنگ استفاده مي کردند. آثار خانه هاي سنگي در کشور عزيزمان، متعلق به 7000 سال گذشته است

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

سيمان کاري

سيمان کاري

نما در ساختمان نقش عايق حرارتي و برودتي را نيز ايفا مي کند که هم از هدر روي انرژي توليدي سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي ساختمان به عمل مي اورد و هم بر حسب نوع جنس سرمايشي ساختمان به عمل مي اورد و هم بر حسب نوع جنس و رنگ خود باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان شود در نما سازي بايد به مساله دوام و پايداري ساختمان در برابر شرايط نا مساعد جوي و محيطي (يخبندان- زلزله-باد باران-پرتوهاي مضر خورشيد و …..)توجه کرد تا عمر ساختمان از اين طريق افزايش يابد.

جمعه 13 بهمن 1396 ادامه مطلب

سقف کشسان

سقف کشسان

سقف کشسان را مي توان يکي از انواع سقف کاذب دانست ، که از دو مولفه پارچه اي از جنس پي وي سي و يک ريل پروفيلي که اين پارچه را احاطه مي کند ، تشکيل شده است.

جمعه 17 آذر 1396 ادامه مطلب

آسمان مجازي

آسمان مجازي

SkyLing( آسمان مجازي) در واقع نوعي آسمان مجازي براي منزل و يا محل کار شما مي باشد که بدون هيچگونه خرابي و يا عمليات بنايي خاص بر روي سقف موجود شما نصب مي گردد و حاوي تصاويري از محيط بيرون از جمله آسمان ، درختان، گلها و ...مي باشد.

جمعه 17 آذر 1396 ادامه مطلب

کفپوش سه بعدي

کفپوش سه بعدي

استفاده از کفپوشهاي مختلف به لحاظ نوع استفاده در هر محل مناسب حاض اهميت است. کفپوش سه بعدي تمامي مشکلات شما را حل نموده است، اجراي کفپوش سه بعدي راحت و بي دردسر تر از انواع کفپوش به حساب مي آيد و مزيت مهم اين کفپوش سه بعدي يک دست شد کار و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است.

جمعه 17 آذر 1396 ادامه مطلب

کناف

کناف

سيستم کناف همانند يک بوم سفيد است که اين امکان را فراهم مي کند تا طراحان بتوانند هنر و خلاقيت خود را روي آن پياده کنند و از آنجايي که ديوار ها و سقف هر فضايي از نظر طراحي دکوراسيون داخلي از اهميت ويژه اي برخوردار است، به جرات مي توان گفت که ديوار يا سقفي که سيستم کناف روي آن اجرا شده باشد آنچنان مهم و با ارزش مي شود که مي توان با يک مديريت هوشمندانه طرح زيبايي را روي آن اجرا کرده تا از اين طريق تاثير مثبتي بر دکوراسيون و آرايش فضا ايجاد نمود.

جمعه 17 آذر 1396 ادامه مطلب

سقف هاي آي گلس

سقف هاي آي گلس

سقف کاذب آي گلس (iGlass) محصول نوآوري مهندسين ايراني بوده و هيچ‌گونه مشابه داخلي يا خارجي ندارد. آي گلس از جنس صفحات شفاف آکريليک است که وزن بسيار پاييني دارد و داراي تنوع رنگي بي‌نظيري است.

جمعه 17 آذر 1396 ادامه مطلب